CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bolu Baskılı Ambalaj Kağıdı

Bolu Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Bolu Baskılı Ambalaj Kağıtları | Bolu Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Bolu Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Bolu Baskılı Kağıt | Bolu Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Bolu Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Bolu baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Bolu ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Bolu ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk bolu flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan bolu ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Bolu baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Bolu ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Bolu baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma bolu baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm bolu ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Bolu baskılı ambalaj kağıdı, bolu baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, bolu baskılı ambalaj kağıdı, bolu ambalaj kağıdı, firma bolu baskılı ambalaj kağıdı, bolu askılı paket ambalaj kağıdı, bolu askılı kese kağıdı, bolu ülfit kağıt, bolu ambalaj kağıdı satın al, kraft bolu ambalaj kağıdı fiyatlarıbolu ambalaj kağıdı baskı, bolu ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner