CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bolu Baskılı Pide Kutusu

Bolu  Baskılı Pide Kutusu | Bolu  Pide Kutusu Fiyatları |Bolu Pide Kutusu  |Bolu Pide Kutusu Ölçüleri | Bolu Pide Kutusu İmalatı | Bolu Hazır Pide Kutusu | Bolu Pide Ve Lahmacun Kutusu | Bolu Pide Kutuları | Bolu Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, bolu baklava kutusu, pizza kutusu,bolu lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bolu baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Bolu baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bolu baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Bolu baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Bolu pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı bolu pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Bolu baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Bolu pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Bolu baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bolu pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel bolu pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bolu baskılı pide kutusu, bolu pide kutusu fiyatları, bolu pide kutusu imalatı, bolu pide kutusu, bolu baskılı pide kutusu fiyatları, bolu baskılı ambalajlar, bolu pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner