Bolu Chromolux Etiket

Bolu Chromolux Etiket | Bolu Chromolux Etiket Nedir | Bolu Chromolux Etiket Fiyatları | Bolu Chromolux Etiket Baskı | Bolu Kromolüks Etiket | Bolu Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Bolu Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Bolu chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Bolu chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan bolu chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan bolu kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı bolu chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Bolu chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Bolu chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve bolu kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Bolu choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Bolu choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel bolu etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bolu etiket, bolu etiket fiyatları, bolu barkod etiket fiyatları, bolu baskılı etiket fiyatları, bolu barkod, bolu rulo etiket fiyatları, bolu barkod fiyatları, bolu rulo etiket, bolu yapışkanlı etiket, bolu barkod sistemi, bolu barkod okuyucu, bolu barkod okuyucu fiyatları, bolu koli etiketi, bolu tekstil etiketi, bolu saten etiket, bolu metal etiket, bolu mat pp etiket, bolu mat pe etiket, bolu etiket baskı, bolu mat polietilen etiket, bolu lazer etiket, bolu boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner