Bolu Mat Polipropilen Etiket

Bolu Mat Polipropilen Etiket | Bolu Pp Etiket | Bolu Mat Etiket | Bolu Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Bolu Polipropilen Ürünler | Bolu Sembol Barkod Etiket | Bolu Mat Pp Etiket | Bolu Barkod Sistemleri | Bolu Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Bolu mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Bolu polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Bolu pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Bolu mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Bolu at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Bolu mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Bolu mat pp etiket bolu opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bolu mat etiket, bolu opak pp, bolu mat ppbolu boş etiket, bolu termal etiket fiyatları, bolu şeffaf pp, bolu mat polipropilen, bolu etiket, etiket bolu, ribon bolu, karekod okuyucu bolu, polipropilen, bolu polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner