Bolu Eko Termal Etiket

Bolu Eko Termal Etiket | Bolu Eko Termal Etiket Fiyatları | Bolu Eko Termal Kağıt | Bolu Termal Etiketler | Bolu Eco Termal Etiket Nedir | Bolu Top Termal Etiket | Bolu Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Bolu eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Bolu eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için bolu etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu bolu etiket en bolu ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Bolu eko termal etiket fiyatları ve bolu eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan bolu eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Bolu eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Bolu termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Bolu ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Bolu etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bolu termal etiket, bolu etiket, bolu boş etiketbolu eco etiket, bolu etiket fiyatları, bolu eko termal etiket, bolu etiket, bolu eco termal etiket fiyatları, bolu sıra numarası etiketi, bolu ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner