Bolu Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Bolu | Bolu Mini Diş Seti | Bolu Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Bolu | Traş Seti | Bolu Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Bolu

kutulu buklet tras seti

Bolu otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri bolu ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  bolu otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Bolu otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Bolu otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti bolu isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları bolu ve bolu kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bolu traş seti, traş seti fiyatları bolu, bolu buklet traş seti, otel traş setleri bolu, kutulu traş setleri, bolu otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri bolu , kutulu buklet traş seti bolu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner