CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bolu Baskılı Pasta Kutusu

Bolu Baskılı Pasta Kutuları | Bolu Pasta Kutusu | Bolu Pasta Kutusu Fiyatları | Bolu Baskısız Pasta Kutusu | Bolu Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Bolu Pasta Kutusu Baskılı | Bolu Pasta Kutusu Siparişi | Bolu Baskılı Kutu | Bolu Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Bolu pasta kutusu, bolu baklava kutusu, bolu pizza kutusu, bolu lahmacun kutusu, bolu pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bolu baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Bolu baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Bolu baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı bolu pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Bolu baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Bolu Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Bolu baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bolu pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel bolu pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bolu baskılı pasta kutusu, bolu baskılı pasta kutusu fiyatları, bolu pasta kutuları, bolu pasta kutusu fiyatları, bolu pasta kutusu imalatı, bolu baskılı pasta kutusu ve fiyatı, bolu ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner