Bolu Güvenlik Etiketi

Bolu Güvenlik Etiketi | Bolu Garanti Etiketi | Bolu Güvenlik Etiketleri | Bolu Etiket | Bolu Alarm Etiketi | Bolu Güvenlik Etiketi Fiyat | Bolu Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Bolu garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan bolu güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya bolu kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan bolu güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi bolu olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket bolu kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Bolu güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel bolu güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bolu garanti etiketi, bolu güvenlik etiketi, bolu etiket, bolu kırılgan etiket fiyatları, bolu termal etiket, eko etiket bolu , bolu güvenlik etiket fiyatları, bolu emniyet etiketi, bolu garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi bolu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner