CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bolu Baskılı Pizza Kutusu

Bolu Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Bolu Pizza Kutuları | Bolu Pizza Kutusu Fiyatları | Bolu Pizza Kutusu | Bolu Pizza Kutusu İmalat | Bolu Pizza Kutusu Ölçüleri | Bolu Pizza Kutusu Fiyatları | Bolu Baskısız Pizza Kutusu | Bolu Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, bolu baklava kutusu, bolu lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bolu baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Bolu baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bolu baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Bolu baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Bolu baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Bolu pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Bolu pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Bolu askılı pizza kutusu fiyatları ile bolu pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Bolu baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla bolu baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bolu baskılı pizza kutusu, bolu pizza kutuları, bolu basklı kutular, bolu baskılı pizza kutusu fiyatları, bolu pizza kutusu fiyatları, bolu pizza kutusu imalatı, bolu pizza kutusu, bolu baskılı pizza kutusu satışı, bolu baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner