Bolu Polietilen Opak Etiket

Bolu Polietilen Opak Etiket | Bolu Opak Pe Polietilen Etiket | Bolu Opak Polietilen Etiket | Bolu Opak Etiket | Bolu Opak Etiket Fiyatları | Bolu Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Bolu

polietilen opak etiket

Bolu Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Bolu opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Bolu opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta bolu opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir bolu etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Bolu opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Bolu polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız bolu barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Bolu polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve bolu opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bolu polietilen etiket, bolu polietilen opak etiket, bolu opak etiket fiyatları, bolu opak etiket, bolu opak polietilen (pe) etiket, bolu sembol etiket, bolu polietilen pe etiket, bolu opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner