Bolu Silvermat Etiket

Bolu Silvermat Etiket | Bolu Silvermat Etiket Fiyatları | Bolu Silvermat Etiket Özellikleri | Bolu Silvermat Etiket Yazıcı | Bolu Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Bolu Silver Mat Etiket | Bolu Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Bolu silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir bolu etiket türüdür. Genellikle kitap ve bolu barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Bolu silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun bolu etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan bolu silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Bolu silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Bolu silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Bolu silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Bolu silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Bolu silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Bolu etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Bolu silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bolu silvermat etiket, bolu termal etiket, bolu silver mat etiketler, bolu mat etiketler, bolu silver mat etiket fiyatları, bolu etiket fiyatları, bolu şeffaf etiket fiyatları, bolu silver mat barkod etiketi, bolu barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner