CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bolu Baskılı Peçete

Bolu Baskılı Peçete | Bolu Baskılı Peçete Fiyat | Bolu Baskılı Peçete İmalatçıları | Bolu Baskılı Peçete Makinası Fiyatları | Bolu Amblemli Peçeteler | Bolu Baskılı Peçete Fiyatları | Bolu Peçete Baskı | Bolu Baskılı Peçete

baskili pecete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken bolu peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. Bolu Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için bolu baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. Bolu baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

Bolu flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel bolu askılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

Örnekler:

Siparişlerin yanında bulunması gereken bolu peçeteler firmanıza özel baskılı peçeteler sipariş edebilirsiniz. Bolu baskılı peçeteler servislerin yanında şıklığı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı oluşturur. Bolu baskılı peçete imalatçıları basılacak tasarımı istediğiniz adette basarak paketlemesini yaparlar. Bolu amblemli peçeteler kalite izleminin yanında bir nevi reklam yapmanızı da sağlamış olurlar. Bolu baskılı peçete fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak bolu baskılı peçete hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bolu baskılı peçete, bolu baskılı peçete fiyat, bolu baskılı peçete imalatçıları, bolu baskılı peçete yapan firmalar, bolu baskılı peçete fiyatları, bolu baskılı peçeteler, bolu flesko baskı, bolu garson katlama peçete, bolu baskılı peçete siparişi, bolu logolu peçete, bolu amblemli peçeteler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner