Bolu Lamine Termal Etiket

Bolu Lamine Termal Etiket | Bolu Lamine Termal Etiket Fiyatları | Bolu Lamine Termal Etiket Nedir | Bolu Lamine Termal Barkod Etiketi | Bolu Termal Etiketler | Bolu Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Bolu lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Bolu lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Bolu lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Bolu lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen bolu etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda bolu termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer bolu etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan bolu lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Bolu termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Bolu lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Bolu etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Bolu lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Bolu lamine termal etiket nedir? Lamine bolu termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel bolu lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bolu lamine etiket, bolu termal etiket, bolu top etiket, bolu ribonsuz baskı, bolu baskılı etiket, bolu renkli termal etiket, bolu lamine termal barkod etiketi, bolu kuşe etiket, bolu termal etiket boyutları, bolu boş etiket, bolu termal etiket fiyatları, bolu lamine etiketler, bolu eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner